Kadro arkadaşına sarılarak dayanak verdi: Yaşına göre sahiden harikuladesin

Gattuso

New member
İngiltere’nin Cumbria bölgesinde Nisan ayındaki Paskalya Tatili sebebiyle rugby kampına giden küçük okul çocuğu, idman esnasında başarılı olmayınca “Herkes benden yaşça büyük, herkes benden büyük” diyerek grup koçuna ağlamaya başladı. Arkadaşının ağladığını nazarann kadro arkadaşı çabucak yanına giderek “Beni dinle. İtimat bana. Bana bak, Bob. Buradaki en kısa çocuk benim, kısa olman, genç olman kıymetli değil. Burada uzun uzunluklu olman yahut şişman olman kıymetli değil. Sen olağanüstü bir rugby oyuncusun. Anlıyor musun? Müthişsin! Yaşına nazaran sahiden fevkaladesin. Tamam mı, sarıl bana” diyerek teselli etti.

Spor kampının organizatörü Sedbergh Kursları imgeyi paylaşarak “Bu iki çocuk içindeki inanılmaz bağ ve yürek ısıtan dostluk, kurslarımızın ahlak kıymetini kusursuz bir biçimde ortaya koyuyor ve bundan daha fazla gurur duyamazdık” sözlerini kullandı. İngiltere Rugby federasyonu olarak bakılırsav yapan ‘England’ Rugby ise manzarayı “Gelmiş geçmiş en âlâ kadro arkadaşı” kelamlarıyla paylaştı. İki çocuğun imajı 250 bin kere izlendi.