Kanye West ile bir arada olduktan daha sonra karı arttı: Aktiflik başına 100 bin dolar, gönderi başına 50 bin dolar

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kanye West ile bir arada olduktan daha sonra karı arttı: Aktiflik başına 100 bin dolar, gönderi başına 50 bin dolar Bir vakit içinder az tanınmış bir oyuncu olan 32 yaşındaki Julia Fox, Kanye West ile yaşadığı kısa müddetli beraberlikten daha sonra her insanın odağı haline geldi. Fox’un yalnızca ünü değil yararı da arttı.

Olay isim Kanye West, başka yaşadığı eşi Kim Kardashian’ı bir daha kazanmaya çalışmadan evvel Adam Sandler’ın Uncut Gems sinemasında öne çıkan Julia Fox ile beraberydi. Kısa vadeli beraberlikten daha sonra basın Fox’u mağdur, üzülen ve yalnız bir bayan olarak görse de aslında Fox, bu münasebetle daha epey üne ve daha fazlaca paraya kavuştu.

Ünlü isme yakın kaynaklar, bu haftanın başlarında New York’ta LaQuan defilesinde de görülen Julia Fox’un ileriye dönük olarak yaptığı her kamuya açık görünüm için varsayımı 100 bin dolar ve ayrıyeten onaylanan her toplumsal medya gönderisi için iddiası 50 bin dolar kazanmayı bekleyebileceğini argüman ediyor.

YENİ PROJELER İÇİN HAZIRLANIYOR

Fox’un toplumsal medya platformundaki takipçi sayısı, yılın başından bu yana 1,2 milyona yükseldi ve haberlere göre, Madonna tarafınca yakın vakitte çıkacak biyografisinde arkadaşı Debi Mazar’ı canlandırması için izlendi.

InterTalent Rights Group Lideri Prof Jonathan Shalit OBE, MailOnline’a şunları söylemiş oldu: “Kanye’nin Julia ile kısa bir süreliğine çıkması, yıldızlığını ve para kazanma gücünü yüz binlerce dolardan milyonlarca dolara çıkardı. Kanye ile beraberlik Julia’nın mesleği için şimdiye kadarki en düzgün şey. Kim Kardashian’dan intikam almak için Julia’yı kullanımı ona büyük bir oy kazandırdı. Bir aktifliğe katılmak için yaklaşık 100 bin dolar ve Instagram gönderileri için bir seferde 50 bin dolar fiyat alacak.”

Birinci oyunculuk rolünü, Adam Sandler’ın 2019 Netflix hiti Uncut Gems’de kız arkadaşı olarak aldı. Fox’un sıradaki rolü, Carrie White’ın memleketler arası alanda en epeyce satan anı yapıtından uyarlanan, kısa mühlet evvel duyurulan Upper Cut: Highlights of My Hollywood Life’ın başrolü.

Sinema, Kuaförlerin First Lady’sinin bağımlılığını ve güzelleşmesini anlatıyor. White; Marlon Brando, Elizabeth Taylor, Elvis ve daha ziyadesiyle çalışan, vaktinin en başarılı saç stilistiydi. Lakin göz alıcı mesleğinin gerisinde, dünyası şampanya ve votka, haplar, kokain ve eroinle dolup taşıyordu. Sinemanın çekimleri bu yıl başlayacak.

ESKİ EŞİ İLE DE PROBLEMLER YAŞADI

Mesleğinde yükselme yakalayan Fox, özel hayatında ise çalkantılı devirlerden geçiyor. West’tilk evvel Fox, 2018’de özel pilot olan Peter Artemiev ile evlenmiş, Valentino isimli de bir erkek çocuk doğurmuştu.

Lakin aralık ayında Fox, farklı yaşadığı kocasını aramak için Instagram’a gitti: “Oğlumun kafayı yemesini istemiyorum zira babası yokmuş ya da alkolü ve partileri ondan daha epey seviyormuş üzere hissediyor… Bu adam bana 5 aylık bir bebek, bir köpek, bir mesken ve tüm faturaları bıraktı. Bu adil değil!!!”

Başka bir gönderide, bir takipçi Fox’a bu tip paylaşımların oyunculuk mesleğini tehlikye atabileceğini yazdı. Fox ise yanıt olarak şunları yazdı: “Hakkında konuştuğumuz benim oğlumun hayatı; oyunculuk kariyerim’ umurumda değil.”

Lakin sonrasındasında çıkan haberlere nazaran; Peter Artemiev hakkındaki tezleri reddederek, “Julia Fox’un toplumsal medyada yaptığı büsbütün yanlış sözleri öğrendiğimde üzüldüm. Özel hayatına hürmetimden ve çocuğumuzu korumak için daha fazla yorum yapmayacağım” dedi.

ONA AŞIK DEĞİLDİM

Fox, West ile yaşadığı kısa vadeli bağ ile ilgili ise bir daha Instagram’dan bir açıklama yaptı. Ayrılıktan daha sonra göz yaşları ortasında olduğunu reddederek, rapçiyi sevdiğini ancak asla aşık olmadığını belirtti: “Çok üzülürsem hepiniz sevinirsiniz! Medya, uçakta tek başına ağlayan üzgün, yalnız bir bayanın fotoğrafını çizmeyi fazlaca istedi fakat bu yanlışsız değil. Kanye ve ben iyiyiz! Ona aşık değildim, 12 yaşında olduğumu mu sanıyorsunuz?

2022’de ağladığım tek vakit 6 Şubat’tı, ölen en yakın arkadaşımın doğum günüydü.”

Fox, arkadaşı ve ünlü menajer Chris Huvane’nin trajik vefatından bahsediyordu.