Kapalı ve Yağışlı Havalarda Bile Üslup Görünmeni Sağlayacak Günlük Kombinini Yapıyoruz

bencede

New member
Kapalı ve Yağışlı Havalarda Bile Üslup Görünmeni Sağlayacak Günlük Kombinini Yapıyoruz
Ertesi gün giyeceklerini gece yatarken kafanda belirlersin ve sabah o kombini yaptığında asla hayal ettiğin üzere olmaz… Bunu yaşamayan var mı? Eminim yoktur. Tam da bu durumun önüne geçmek için günlük kombinini birlikte yapmaya ne dersin? Seni kapalı ve yağışlı havalarda bile biçim göstercek casual eserleri senin için seçtim. Dilersen eserlere göz atabilir ya da gardırobunda bulunan misal eserlerle emsal bir kombin yapabilirsin.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 16.11.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte bakılırsa listelenen eser meblağlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Son vaktin trend modüllerinden İspanyol paça ve yüksek bel bir jean ile kombinimize başlayalım…

Dilersen birfazlaca farklı rengini de tercih edebileceğin bu İspanyol paça ve yüksek bel jean, duruşuyla ve kalıbıyla her gardıropta bulunması gereken modüllerden. Ben bu kış kombini için siyah rengini tercih ettim.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürün kalitesi fazlaca iyi! Tam vücut alınmalı. İkram için de fazlaca teşekkür ediyorum.

2. bir daha trendlerden devam edelim… Lineer desenli pola yaka trikomuz jeanimize fazlaca yakışacak.

Lineer desenli polo yaka trikolar son devrin en trend mamüllerinden. Bu yüzden bu triko şu an, kategorisinde en çok satılan ikinci eser. Dilersen farklı renklerine de göz atabilirsin fakat bu renk bizim kombinimize epeyce yakışacak.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Yumuşacık kazak… Çok hoş, kaliteli!

Benzer ürünleri buradan inceleyebilirsin.

3. Bu kaşe kaban hem seni sıcacık tutacak birebir vakitte kombinimize biçim katacak…

Trendyol Milla’nın bu antrasit rengi kaşe kabanı, yün dokusuyla seni sıcacık tutarken kombinimize de usul katacak.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: bu periyotta, bu fiyata, bu eser hayli âlâ geldi…

4. Kombinimize, İspanyol paça jeanlerin altına epeyce yakışan postal botlarımızı da giyelim…

Postal botlar kış kombinlerinin vazgeçilmezlerinden. Bu çift lastikli model, kullanım kolaylığı sağlarken İspanyol paça jeanimizin altında da fazlaca duracak.

5. İster kısa ister uzun kullanabileceğin çantamızı da ekleyerek aksesuarlarımızla devam edelim…

İster kısa ister uzun biçimde kullanabileceğin bu küçük çanta, birfazlaca farklı renk alternatifiyle karşımıza çıkıyor lakin alışılmış bizim kombinimiz için siyah ülkü olacakç

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürünün derisi yumuşacık, boyutu çok ülkü. Meselesiz ve süratli bir kargo ile elime ulaştı. Nazik notunuz için epey teşekkür ediyorum.

6. Kombinine boyut kazandırmak istersen sade ve şık bir kemer kullanabilirsin…

gayet uygun fiyatlı bir alternatif olan bu kemerin birfazlaca farklı renk seçeneği de mevcut. Kategorisinde, en epeyce satılan eserler içinde dördüncü sırada yer alıyor. Kombinde kemer kısmı büsbütün opsiyonel; çünkü herkes kemer kullanmaktan hoşlanmayabiliyor. Kullanacaksak elbette bizim kombinimiz için siyah rengi en uygun tercih olacak.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Şahane duruyor! Ayrıyeten ikram için de teşekkür ederim. Tam vücut alın. Çok şık ve kaliteli!

7. Soğuk ve kapalı havaların en sevilen aksesuarı bereler…

Hem sıcak tutan tıpkı vakitte biçim görünen bereler, kış kombinlerinin favori aksesuarları içinde. Defacto’nun bu beresi iki farklı soft renk seçeneğine de sahip; lakin bizim kombinimize beyaz hayli yakışacak üzere.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Ürün epey fazlaca hoş ve yumuşacık. Uygun ki almışım.

8. Havalı bir şekil yakalamak istersen blue ray gözlüklerle kombinini taçlandırabilirsin…

Blue ray gözlükler, ekrana bakarken gözlerimizi muhafazanın yanında sahiden çok da biçim görünüyor. Tercih etmek istersen bu model kombinimizde şahane duracaktır.

9. Minimal dizaynlı bir saati kombinimizin aksesuarlarına ekleyebiliriz…

Klasik saatlerin yerini akıllı saatler almış olsa da saat her vakit en hoş aksesuarlardan biri bence. Minimal dizaynlı şık bir saatle kombinimizi taçlandırabiliriz.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok üslup bir saat! Ben vintage/retro eserleri sevdiğim için hiç düşünmeden aldım. Hakikaten kaliteli bir eser.

10. Bu kelepçe bileklik, saatinle yan yana şahane görünecek…

Saatlerin gerisine takılan bilekliklere bayılıyor. Bence fazlaca şık görünüyor. Şık saatimize de bu biçimde şık bir kelepçe bileklik yakışır. Fiyatı da pek uygun.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Tek sözle şahane! Gönül rahatlığıyla alın!

11. Polo yaka triko kazağından görünecek bu oldukçalu kolyeyi de kombinimize ekleyebiliriz…

Çoklu kombin kolyeler son periyodun aksesuar trendlerinden. Bu model, polo yaka trikomuzun ortasında kusursuz görünecek uygun fiyatlı bir alternatif.

12. Son olarak, minik halka küpelerimizle kombinimizi tamalayalım…

6 kesim, 3 çift olarak satılan bu minik halka küpeler yalnızca bu kombinin değil, biroldukça kombinin favorisi olacak çeşitten.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Aşık oldum resmen, mükemmeller!