Kibariye’nin stilisti: Bana da borcunu ödemedi!

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kibariye’nin stilisti: Bana da borcunu ödemedi! Müzikçi Kibariye’nin borç defteri kabarıyor. Saçına kaynak yapan kuaförlerden daha sonra bu sefer de stilisti isyan etti, “Kibariye’nin bana da borcu var” dedi.

İstanbul Kadıköy’deki bir kuaföre olan 4 bin 200 liralık borcuyla gündeme gelen müzikçi Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık artık ise stilistleri İsmail Günüç’e ‘çete üyesi’ suçlamasında bulunarak borçları olan 24 bin lirayı ödemeden bağlantısı kesti.

Teze bakılırsa, kuaföre ‘kaynak saç’ borcu olan 4 bin 200 lirayı ödemeyen Kibariye, parayı getireceklerini tez ederek stilistleri İsmail Günüç’ü kuaför dükkanında rehin bıraktı. İşletme sahipleriyse genç adamın kimliğini bırakmasının kâfi olacağını söylemiş oldu.

Günler geçmesine karşın Kibariye tarafınca kuaföre rastgele bir ödeme yapılmayınca Günüç’a ilişkin kimlik cüzdanı kuaförde kaldı. Stilist Günüç, Kibariye’nin eşi Küçükbalçık ile bağlantıya geçerek kimliğini alması gerektiğini ve bu niçinle kuaföre olan borçlarını ödemelerini söyleyince Ali Küçükbalçık tarafınca evvel ‘çete üyesi’ olmakla suçlandı daha sonra telefonları engellendi.

Stilist İsmail Günüç

“24 BİN LİRA ALACAKLIYIM”

Yaşanan olay daha sonrası Kibariye’den alması gereken 24 bin liralık ödemeyi de alamayan stilist İsmail Günüç, yaşananlara isyan etti. Çok sayıda sahne elbisesi diktiği, yeri geldiğinde ise kendi cebinden harcama yaparak kostüm, ayakkabı ve takı aldığı Kibariye’nin kendisine olan 24 bin liralık ödemeyi yapmasını istedi.

İsmail Günüç, “Kibariye Hanım ve eşi Ali Beyefendi, kaynak saç parasını ödemediği için işletme sahiplerine kimliğimi bırakmak zorunda kaldım. Kimliğimi alabilmek için Ali Küçükbalçık’a kuaföre ödeme yapması için yazdım. Karşılığında ise kendisi beni çetecilikle suçladı. daha sonrasında esasen benim numaramı engelledi. Çılgına döndüm. 24 bin lira alacağım var. Toplam 12 tane kostüm verdim. Ayrıyeten 4 çift ayakkabı alındı. Bunları cebimden ödedim. Takılarına kadar her şeyi ben hazırlayıp yolladım. Bu mevzuyu gündeme getirmeyecektim fakat beni ‘çete üyesi’ olarak suçlaması çıldırttı. Ali Beyefendi alışmış haram yemeye fakat biz o denli değiliz. 3 tane çocuk büyütüyorum. Bana bu sözleri kullanamaz. Alın teriyle para kazanıyorum. Bana olan borçlarını ödemelerini istiyorum. Hakkımı aramaya devam edeceğim” diye konuştu. (İHA)