Kim Kardashian’ın erkek arkadaşı Pete Davidson’dan Bob Saget’a özel bildiri

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Kim Kardashian’ın erkek arkadaşı Pete Davidson’dan Bob Saget’a özel bildiri Bob Saget’ın mevt haberinin akabinde epeyce sayıda ünlü toplumsal medyada kederini paylaştı. Bunlardan biri de genç komedyen Pete Davidson’dı. Davidson, akıl sıhhatini Saget’a borçlu olduğunu belirterek ünlü oyuncuyu andı.

Son vakit içinderda Kim Kardashian ile yaşadığı münasebetle sık sık gündeme gelen Pete Davidson, 65 yaşında hayatını kaybeden Bob Saget için toplumsal medyada paylaşım yaptı. Davidson’ın toplumsal medya hesabı olmadığı için komedyen arkadaşı Dave Sirus’tan yardım aldı.

Pete Davidson, ünlü aktörün vefatından daha sonra Bob Saget’ın kendisine ruh sıhhati konusunda yardım ettiğini deklare etti. Davidson, Saget’ı gezegendeki en âlâ adamlardan biri olarak niteledi ve notunda şu satırlara yer verdi:

YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

“Sosyal medya hesabım olmadığı için Dave’den bu paylaşımı yapmasını rica ettim. Yalnızca, Bob Saget’ın gezegendeki en güzel insan olduğunu bilmenizi istiyorum.
Ben daha gençken ve arkadaşlığımız boyunca birkaç sefer birtakım şiddetli vakit içinderı atlatmama yardım etti. Annemle saatlerce telefonda konuştu yardım olabileceği her biçimde yardımcı olmaya çalıştı, bizi tabiplerle ve deneyebileceğimiz yeni tedavilerle buluşturdu. Beni denetim edip yeterli olduğumdan emin olmaya çalıştı.”

Saturday Night Live yıldızı kelamlarını şu biçimde tamamladı: “Seni seviyorum Bob. Seni tanımak bir onurdu. Nezaket ve arkadaşlığın için teşekkür ederim.”

Bob Saget, Florida, Orlando’daki Ritz-Carlton’da otel güvenliği tarafınca meyyit bulundu. Saget’ın vefat sebebi hakkında çabucak hemen bir açıklama yapılmadı. Dedektifler rastgele bir kuşkulu durumun ya da uyuşturucu kullanmasına dair bir müsaade olmadığını da belirttiler.