Kocaelispor taraftarı gol sevinciyle tribünden atladı

Gattuso

New member
Kocaelispor’un ezeli rakibi Sakaryaspor karşısında attığı 2’nci gole sevinen Emre Eldem (41), tribünden atladı. Bacağı maçtan daha sonra sargıya alınan Eldem, Gole sevinirken aşağı atladım. Arkadaşlarım düştüm, zannetti. Heyecandan atladım dedi.
Misli.com 2’nci Lig play-off finalinde Kocaelispor ile Sakaryaspor, cuma günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu?nda karşı karşıya geldi. Kocaelispor, ezeli rakibi Sakaryaspor?u 4-0 yenerek, 1’inci Lig’e yükseldi. Maçı tribünde izlerken, atılan 2’nci gole hayli sevinen Kocaelispor taraftarı Emre Eldem, heyecanını denetim edemeyip, yaklaşık 5 metre yükseklikteki tribünden atladı. Maçı izlemeye devam eden Eldem?in bacağı, maçtan daha sonra sargıya alındı.

‘Kocaelispor’u canımı verecek kadar seviyorum’

Müsabakada gole sevinirken, aşağı atladığını söyleyen Emre Eldem, Ben olağanda Kocaelispor?un her maçına giderim, hayli seviyorum. Canımı verecek derecede seviyorum. O gün 2’nci golden daha sonra sevinirken aşağı atladım. Arkadaşlarım, ağabeylerim düştüm, zannetti. Heyecandan atladım, sonuçta bu Kocaelispor. Hastaneye gidecek kadar zahmetim yoktu, Allah?ıma şükürler olsun. Kocaelispor için canım feda. Yaklaşık 5 metreden aşağı düştüm, düştükten daha sonra yine maçı izlemeye devam ettim. Orada polisler yanıma gelerek ?Ne yapıyorsun? dedi. Ben de ?Ağabey kaldırsana beni? dedim. çabucak sonrasında kalkıp maçı izlemeye devam ettim. Bacağım sargıya alındı diye konuştu.