Lerzan Memnun’dan komşusu İrem Derici’ye sitem: Meskeni sallıyor bu biçimde saygısızlık görmedim

JoKeR

Active member
Tıpkı binada çapraz dairelerde oturan Lerzan Keyifli ve İrem Derici’nin yüksek sesli müzik sorunu bitmiyor.

Gece geç saatlere kadar müzik dinleyen müzikçi İrem Derici, bir daha komşularının rahatsız olmasını umursamadı. Daha evvel de meskende topuklu ayakkabı ile gezdiği için rahatsız olduğunu söyleyen Lerzan Keyifli, bu sefer de müzik sesinden dolayı Derici’ye reaksiyon gösterdi.

“İREMCİĞİM UYUYAMIYORUZ”

Sabah saatlerine kadar yüksek sesle müzik dinleyen İrem Derici kapıya gelen güvenlik bakılırsavlisini de dikkate almayınca Lerzan Memnun toplumsal medyada sabaha karşı attığı peş peşe story’lerle adeta isyan etti.

Lerzan Memnun, “İremciğim uyuyamıyoruz! Konutta müziği bu saatte kapasan mı artık! Bangır bangır.. Whatsapp’ını ‘okundu’ yapmazsın sen. Buradan yazayım dedim. Sabah 04.00” dedi.

İrem Derici’nin, ihtarları dikkate almaması Lerzan Memnun’u daha da sinirlendirdi.

“EZAN OKUNUYOR”

Peş peşe paylaşım yapmaya devam eden Keyifli, “Asla uyuyamıyoruz. Bütün konut uyanık. Diskonun bitmesini bekliyoruz. Bu birinci değil! Oturduk, güvenlik zili çalıyor… Kimse oralı değil! Ezan okunuyor, biz uyanık! Müzik son ses! ” sözlerini kullandı.

“EVİ SALLIYOR”

Memnun, kelama ‘İremciğim’ diye başlasa da öykülerin dozu git gide sertleşti. Memnun, “Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma!!! Yakışmaz!!! Ancak zorluyorsunuz bu ne ya delireceğim. Meskeni sallıyor!!!” paylaşımı yaparak İrem Derici’yi etiketledi.

Lerzan Memnun, saat sabah 07.000’ye kadar paylaşımlar yapmaya devam etti.

“GİDİP KAPISINA DAYAN”

Lerzan Memnun’un paylaşımlarına Demet Akalın’dan da yorum gecikmedi.