Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlaması: Z neslinin tuzağına düştüm

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlaması: Z neslinin tuzağına düştüm Fenomen ve müzikçi Ece Ronay’ın kendisini taciz ettiği teziyle açıklamalarda bulunması ve bildirileri yayınlamasının akabinde şovmen Mehmet Ali Erbil, toplumsal medya hesabından açıklama yaptı. Erbil, “Z jenerasyonunun tuzağına düştüm” dedi.

Fenomen ve müzikçi Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini argüman ederek cep telefonuyla iletileşme imgelerini yayınladı. Teze göre Erbil, evvel genç kıza “Bu gece yanında uyumak istediğini” belirten ileti yazıyor. Erbil bir daha argümana bakılırsa, genç kız itiraz edince, bedeninin birtakım kısımlarını Tik Tok’ta niçin sergilediğini soruyor.

Ronay yaptığı açıklamada, “Gün geçmiyor ki ülkemizde bir bayan daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum zira ruhsal şiddet de şiddetin bir türevidir” dedi.

“Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, daha sonra bana bildiri atıp ağlayarak hastayım dediği için mevzuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. aslına bakarsanız fazlaca değil, 5 saniye falan görünüyor klipte” diyen Ronay, “Klip daha sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü” argümanında bulundu. Ronay’ın tezine göre, Tik Tok manzaralarının yayınlanacağına dair şantaj bildirileri da var.

Ece Ronay

Ronay kelamlarını şu biçimde sürdürdü: “Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu pozisyona hürmetimden sessiz kalmaya çalıştım Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Ronay’ın yayınladığı cep telefonu ekranı kayıtlarında, bedeninin kimi kısımlarını sergilemesi için talepler de yer alıyor.

ERBİL’DEN AÇIKLAMA

‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil ise, “Konuyu yargıya taşıyorum. Bildiriyle ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine bu biçimde bildiriler atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim” açıklamasında bulundu.

Erbil kendisini şu biçimde savundu: “Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni tekraren defa uyardı ‘Bu kızın beklentisi farklı’ diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir bayan bana ‘köpek’ diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi Instagram’dan bana yazdı daha sonra klibini söylemiş oldu. Ben bu vakte kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere dayanak olmak için oynamıştım.”

Instagram hesabından da açıklama yapan Erbil, “Z neslinin tuzağına düştüm. İletileri medyaya değil savcılığa sunacağım” dedi.