Metin Akpınar’ın akabinde Müjdat Gezen’den oyunculuk açıklaması

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Metin Akpınar’ın akabinde Müjdat Gezen’den oyunculuk açıklaması Müjdat Gezen konuk olduğu programda, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın oyunculuğunu epeyce beğendiğini söylemiş oldu. Geçen günlerde Metin Akpınar’ın “Cem Yılmaz’ı fazlaca beğeniyorum. Lakin aktör kumaşı zayıf” kelamları gündem olmuş; Akpınar ondan sonrasında “Dozunu kaçırdıysam Cem’den özür dilerim” diye konuşmuştu.

Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube kanalındaki ‘Hayat Okulu’ programına bu hafta, usta sanatçı Müjdat Gezen konuk oldu.

Gezen, “Sokağa adım attığınız anda siyaset başlar. Ekmeğe, akaryakıta artırım gelmesi politik sıkıntıdır. Benim en büyük kusurum, bağımsız olmayı taraflı olmaya tercih etmem. Yarın iktidar değişsin birebir şeyleri yeni gelen iktidara da yapacağım” dedi.

Yeni gelen jenerasyonların kendilerinden çok daha düzgün olduğunu söyleyen Gezen, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın oyunculuğunu epeyce beğendiğini söylemiş oldu.

“CEM YILMAZ’IN AKTÖR KUMAŞI ZAYIF”

Metin Akpınar geçen günlerde konuk olduğu bir programda “Yeni jenerasyon mizahı nasıl buluyorsunuz?” sorusuna cevap vererek, Cem Yılmaz hakkında, “Zeki epey tahminen ancak yeterli konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, harika işler yapıyor. Lakin aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand-up’ta aktörlük gerekmiyor. Ancak âlâ konuşmak, tonlama da daha büyük muvaffakiyetler bekliyor insan” sözlerini kullanmıştı.

Cem Yılmaz’a yönelik konuşmasıyla ilgili Akpınar çabucak sonrasında, “Sevdiğim, beni güldüren bir arkadaş. Uygun de bir komedyen. Anlatmak istediğim yalnızca kompozisyonlara biraz daha itina göstermesi. Kara Güldürü tiplemesi örneğin harikaydı. Daha epeyce reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden hayli özür diliyorum” diye konuşmuştu.