O eski halinden eser yok artık…

Gattuso

New member
Galatasaray’dan ayrıldıktan daha sonra Al Gharafa’ya transfer olan ve 2019’da futbol mesleğini noktalayan Wesley Sneijder, son imgesiyle bakılırsanleri şaşırttı.

Ukrayna’ya takviye maçında şaşkınlık yarattı

Rusya ile Ukrayna içindeki savaşta ziyan goren sivillere takviye gayesiyle futbol topluluğunda çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bunlardan birini de Hollanda’nın eski yıldızlarından Wesley Sneijder gerçekleştirdi.

Sneijder, kendi tesisinde düzenlenen çabada forma giydi. Uzun vakit daha sonra yeşil alanda uzunluk gösteren 37 yaşındaki Hollandalı eski futbolcunun kilolu imgesi ise izleyenlerde şaşkınlık yarattı.

‘Acı hissediyorum’

Galatasaray’ın efsane isimlerinden biri olan Sneijder, ülkesinde satışa çıkan otobiyografisinde Türkiye günlerinden bahsederken, “Yolanthe hayallerimin hanımıydı. Her şeyi mahvedip onu kaybettim. Beni bu duruma getiren şey neydi bilmiyorum. Ego, para, güç, şehvet… Artık acı hissediyorum. Zira Yolanthe Amerika’da. O hayallerimin bayanıydı” demişti.

Mesleğinde Galatasaray’ın yanı sıra Ajax, Real Madrid, Inter, Birçok ve Al-Gharafa formaları giyen Wesley Sneijder 12 kupa kazandı.

Hollanda Ulusal Grubu’nun formasını da 134 defa terleten Snejider, 31 gol ve 32 asistlik bir performans sergiledi.

Wesley Sneijder, Galatasaray’da 2013-2017 yılları içinde forma giydi. Sarı-kırmızılılar ile 175 maça çıkıp 46 gol 27 asistlik performans ortaya koyan Hollandalı yıldız, gösterdiği performans ve elde ettiği şampiyonluklar ile unutulmazlar ortasına girmeyi başarmıştı.