Özer Hurmacı’yı bu sefer eşi affetmedi

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Özer Hurmacı’yı bu sefer eşi affetmedi Kısa müddet evvel boşanma davalarını geri çeken eski futbolcu Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı ikinci kere mahkemelik oldu. Mihriban Hurmacı eşiyle barıştıktan daha sonra kendisini tekrar dövdüğünü argüman ettiği 3 çocuğunun babası Özer Hurmacı’ya bir ay dolmadan bir daha boşanma davası açtı.

Bir periyot Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor’da top koşturan Özer Hurmacı, 2015’te Mihriban Hurmacı’yla evlenmişti. Özer Hurmacı 2021 Eylül’de 6 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’ya “Astroloji haritasına baktırıp onu aldattığımı söylüyor” argümanıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulunarak boşanma davası açmıştı. Mihriban Hurmacı karşı boşanma davası açarak 30 milyon lira tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin lira iştirak nafakası talep etmişti. Mahkeme, Mihriban Hurmacı ve çocuklar için toplamda 52 bin TL nafaka ödenmesine karar vermişti.

BOŞANMAKTAN VAZGEÇMİŞLERDİ

Karşılıklı davalar açıldıktan daha sonra çift şaşırtan bir kararla barıştıklarını duyurdu, Mihriban Hurmacı “Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın. Seni seviyorum Özer” paylaşımında bulunmuştu.

5 Ocak tarihinde mahkemeye feragat dilekçesi sunan ikili boşanmaktan vazgeçmişti.

“DARBEDİLDİM’”

Çiftin memnunlukları uzun sürmedi. Barışmalarının birinci ayında Mihriban Hurmacı futbolcu eşi Özer Hurmacı tarafınca darbedildiğini deklare etti.

Yaşadığı dehşet dolu anları anlatan üç çocuk annesi, “İçime bir kuşku doğdu. Telefonunu aldım, baktım. Bayanlarla mesajlaşmaları vardı. Onu sormak için yanına gittim, sonlandı. Beni odaya çekip darbetti. Bu duruma çocuklar da şahit oldu. Polise gidip şikayetçi oldum, rapor aldım. Özer’i gözaltına aldılar. Aldatılmaya göz yummayacağım. Özer’den boşanacağım” biçiminde konuştu.

İKİ DAVA BİRDEN

Yaşanan olayların akabinde darpbedildiği savında bulunan Mihriban Hurmacı yenidendan İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Futbolcu eşi Özer Hurmacı’ya çekişmeli boşanma davası açan Mihriban Hurmacı beraberinde aile mallarının korunması davası açtı.