Oğlundan daha sonra babasını da kaybeden Ebru Şallı’dan duygulandıran paylaşım

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Oğlundan daha sonra babasını da kaybeden Ebru Şallı’dan duygulandıran paylaşım Geçen sene 10 yaşındaki oğlunu kaybeden eski model Ebru Şallı’nın babası Şükrü Şallı hayatını yitirdi. bir müddetdir kanser tedavisi nazarann Şükrü Şallı, dün Bodrum’da son seyahatine uğurlanırken Ebru Şallı’dan duygulandıran bir paylaşım geldi.

İki yıl lenfoma kanseriyle çaba eden oğlu Pars’ı 16 Nisan 2020’de kaybeden Ebru Şallı, bir mevt haberiyle daha yıkıldı.

Eski modelin kanser tedavisi bakılırsan babası Şükrü Şallı da dün vefat etti.

Şükrü Şallı’nın cenazesi, dün ikindide Güvercinlik Sudi Özkan Camii’ne getirildi. Cenazeye Ebru Şallı, kardeşleri, ailesi ve sevenleri katıldı. Kılınan cenaze namazı daha sonrası Şükrü Şallı, Mumcular Yeni Mezarlığı’nda toprağa verildi.

“BABAM UYKUSUNDA VEFAT ETTİ”

Babasının uyurken vefat ettiğini söyleyen Ebru Şallı, “Maalesef konutta uyurken melek üzere bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. O yüzden yazları daima buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam bir arada yaşıyordu. Allah herkese bu biçimde bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Hakikaten babam epeyce güzel bir insandı. Açıkçası uyurken hiç acı çekmeden olması beni memnun etti. Daima dua ediyordum, olursa o denli olsun diye. Sıralı mevt sahiden değerli bir şey. Allah sıralı vefat versin. Bir gün evvel konuşmuştuk, aslına bakarsanız her gün konuşuyorduk” diye konuştu.

“PONÇİĞİM SENİ EN HOŞ YERE ALDI”

Şallı, yaşadığı acı günün akabinde Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Babasıyla çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaşarak vefat eden oğlunu anan Şallı, “Canım babam. Ponçiğim seni en hoş yere aldı biliyorum” notunu yazdı.

Şallı’nın paylaşımını nazarann ünlü isimler peş peşe yorum yaparak taziye dileklerinde bulundu.