Raflarda yerini alan, haftanın öne çıkan yeni kitapları

AirdropAvcisi

New member
“Ne okusam” diye düşünüyorsanız sziler için yesyeni bir okuma listesi hazırladık. Haftanın yeni çıkan kitaplarına daima bir arada göz atalım.

Keyifli okumalar dileriz…

Yedi Krallık Şövalyesi

Yedi Krallık Şövalyesi, Targaryen soyunun Demir Taht’ı elinde tuttuğu bir çağda geçerken George R. R. Martin’in çabucak hemen tamamlanmamış başyapıtı Buz ve Ateşin Müziği serisinin üç öncül novellasını birinci kere bir ortaya getiriyor.

Sayfa: 336

Hazan

Ayşe Kulin’den yesyeni bir kitap….

Sayfa: 326

Evvel Sen Vardın

Canan Tan’dan eni hikayeler…

Sayfa: 232

La Fortuna

Anıl Can, La Fortuna’da astrolojiden, nörobilimden, meditasyondan, kuantumdan ve duaların şifalı gücünden yararlanarak aşka, paraya, bağlara, insanın fikir yapısına odaklanıyor. hayatın ta kendisine hem bilimsel tıpkı vakitte spiritüel olarak yaklaşıyor.

Sayfa: 208

O Bayanlar Melekti

Melek Hemşirenin bu kitabında –düşünemediğiniz, üzerinde durmadığınız- bir hastanenin acilinde her gün gorebileceğiniz binlerce bayanlardan birinin bayağı üzere görünen dünyasının derinliklerine dalacaksınız. Hüzün ve acıyı içinizde hissederken bununla birlikte içten bir biçimde güleceksiniz.

Sayfa: 253

Renkli Çekmeceli Şifonyer

Aile trajedisi ve tarihi acıların iç içe geçtiği “Renkli Çekmeceli Şifonyer” bize, bir yanıyla alev alev yakan öbür yanıyla sarıp sarmalayan eşsiz bir öykü sunuyor. Göç, kayıplar, diktatörlük, gayret, evlilik ve yılmazlıkla ilgili “gerçek” bir hikâye…

Sayfa: 158

Umut Daima Var

Umut, her gece gözlerini kapatıp sabah hiçbir şey olmamış üzere bir daha açmaktır. Umut, her keresinde yeni bir gün, her kezinde bir dahadir, yenilenendir.

Umut daima vardır ve bizimledir.

Sayfa: 104

Doğu’nun Kozmik Efsaneleri

Doğu’nun Kozmik Efsaneleri, kulakları bilgeliğe açık olanlar için söylenmiş bir müziktir.

Sayfa: 240

Ben Sevgiyim

Çok satan Ben Yogayım ve Ben Beşerim üzere kitapların yaratıcılarından sevginin tüm çeşitlerini kutsayan bir öykü. Farkındalık ve sağlıklı hayatı temel alan Ben Sevgiyim okurlara dehşet, öfke, kırgınlık ya da üzüntü duyduklarında içlerine bakmalarını söylüyor.

Sayfa: 32

Gri Yosun Yanıyor

İzlanda Edebiyatı’nın en kıymetli muharrirlerinden olan Thor Vilhjalmsson, okurları bir yandan İskandinav mitolojisine ilişkin kahramanlarla tanıştırırken, bir yandan da adaletin nasıl sağlanabileceğine dair sorgulamaya davet ediyor.

Sayfa: 464

Ergül Tosun

Kitap sayfası için bağlantı:

[email protected]