Rahatına Düşkün Olanların Tercih Ettiği Puff Sandalet Modelleri

bencede

New member
Rahatına Düşkün Olanların Tercih Ettiği Puff Sandalet Modelleri
Rahatlığı ve şıklığıyla bu yaza damgasını vuran puff sandalet modelleri, ayaklarımızı pamuklara sarıp sarmalarken şıklığımızı da konuşturuyor.

hemen çabucak almadıysan biçimine uyan puff sandaletleri sen de aşağıda bulabilirsin.

Önerdiğimiz eserleri beğeneceğinizi umuyoruz!

Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.

“Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. Canlı renkleriyle kalbimi çaldı diyenleri çabucak buraya alalım.

Hem uygun fiyat tıpkı vakitte rahatlık arıyorsan gerçek yerdesin. Bütün bir yaz ayağından çıkarmayacağın bu sandalete mutlaka bir talih vermelisin.

Linki burada.

Çok çık ve rahat pofuduk konforlu
👍

2. En hayli tercih edilen modellerden biri.

Yumuşak ve kalın tabanı yardımıyla bütün bir günü rahat geçirmeni sağlayacak. Hem yavaşça hem şık bir model.

Kemikli bir ayak yapın var ise bu sandaleti alırken bir numara büyük tercih etmeyi unutma.

Linki burada.

Diğer renklerine de buradan göz atabilirsin.

Gerçekten çok hoş epey rahat bi ayakkabı ben ayaklarım taraklı olmamasına karşın bir numara büyük aldım tam oldu öndeki örgüsü dar olduğundan ayak az geride kalıyor büyük numara alınmalı bu sebeple hemde yürürken parmaklar fırlamamış olur tavsiye ediyorum alacaklar düşünmeden alabilir.

3. Elbiselerle olağanüstü duracak bir model!

Bu fiyata bu biçimdesine şık bir sandaleti sakın kaçırma benden söylemesi! Fiyatına göre pek kaliteli olduğu için satın alanlardan tam puanı kapmış.

Buradan ulaşabilirsin.

Diğer renkleri de burada.

4. Bu rengin hoşluğu karşısında kuvvetli kalamıyor ve sepetime atıyorum!

Sadece rengiyle değil, iç kısmında antibakteriyel terleme önleyici astarıyla da listemizin bir numarası olmaya hak kazandı.

Kaliteden ödün vermeyenler tükenmeden çabucak alsın!

Hemen almak isteyenler tıktık.

Puf puf yumuşacık
😍
aşık oldum. Rengi de cok hoş tam yaz tonlarında. Ayağıma giyince kendimi hayli özel hissettirdi bana

5. Topuklu sandaletleri yeğleyenler için hoş bir seçenek.

Modeliyle mükemmel bir sandalet değil mi?

Benim üzere uzunluktan 3-5 cm eksiğin var ise bu sandalet tam sana gore!

Eğer ayakların taraklıysa bu biçim modellerde her vakit bir numara büyük tercih etmek seni iade etmekten kurtaracaktır.

Linkini buraya bıraktım.

Birbirinden hoş öteki renkleri de burada.

Çookk hoş çookk rahat bir ayakkabı katiyen 1 vücut büyük alınmalı.

6. Yaz gecelerinde taş ayrıntısıyla kombinine ahenk sağlasın.

Taş ayrıntısı şayet olmazsa olmazı olanlar için hoş bir seçenek. İster gündüz ister gece her kombine ahenk sağlayacağı kesin. Rahatlığından bahsetmiyorum bile!

Linki burada.

Her şeyle uyan terliklerim
💫
rahatlığına aslına bakarsan diyecek yookk fiyatı uygun, kaliteli aranıp bulunmayan tipten
🤍

7. Ahşap ayrıntılı şeffaf topuğa yalnızca ben bayılmış olamam!

Topuk ayrıntısıyla muhakkak fazlaca şık bir seçenek. Hem rahatım yerinde olsun tıpkı vakitte şıklığımdan ödün vermeyeyim diyorsan buradan alabilirsin.

Pastel tonlarını seviyorsan başka renklerine de buradan bakabilirsin.

8. İtiraf edin her insanın ortasında bir leopar aşkı yatıyor.

Fiyatını görür görmez almasam mı diye düşünenleri bile ikna edeceğine eminim.

Herkes bir gün leopar tutkusunu yaşayacak!

Hemen almak isteyenler için linkini buraya bıraktım.

9. Pekala bu rengin hoşluğuna ne demeli?

Yaz devam ederken yavaşça bronzlaştığımıza bakılırsa cildimize olağanüstü yakışacak bu sandalete hayır diyecek değiliz doğal ki!

Sepetine atarken bir numara büyük aldığından emin ol!

Linki burada.

Muhteşem bir ayakkabı, aşık oldum hayli kaliteli ve taşları hayli hoş parlıyorr
😍

10. Küt burunlu model sevenleri de unutmadık.

Son vakit içinderın en sevilen modeliyle rahatlık birleşince ortaya bu sandalet çıkmış.

Tam benim üslubum diyorsan linki burada.