Taksi bulma aplikasyonu ‘TAKSİM’ uygulamasının tanıtımı yapıldı

Seyyah

New member
Yeşilköy’de bir otelde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Lideri Eyüp Aksu “Bizim öz malımız olan ulusal yerli aplikasyonu yapmak. Bunun da hazırlığını yaptık. Artık kamuoyuna duyuruyoruz. İyi uğurlu olsun. Dijital uygulamamızın aplikasyonunun ismi “TAKSİM” nasıl beğendiniz mi, Aplikasyonumuz nedir, Taksim nedir ben bu hususta ayrıntılı bilgi vermek istiyorum. Teknolojiye ayak uyduracağız dünyada örnek bir aplikasyonla hizmet vermiş olacağız” dedi.

Aksu, “Taksim nedir? Taksi kimin taksisi, bizim taksimiz. Milletlerarası isim de hoş turizm bölgesi Taksim. Taksim nedir? Taksi şoförleri ile müşterilerini dijital ortamda buluşturan uçtan uca taksi hizmetinin taşınabilir uygulama tahlilidir.

Taksi şoförlerinin cep telefonlarına yükleyeceği taksim şoför aracılığıyla sisteme dahil olduğu yolcuların taksim uygulaması ile en yakın müsait taksiye ulaşabildikleri dijital taksi platformudur.

En yakın taksiyi kolay kolay bulan, size en yakın taksiyi çağırma imkânı sunuyor. Taksiyi çağırmadan evvel gideceğiniz yerin taksi fiyatını evvelde bakılırsabilirsiniz. Taksi cinslerine nazaran seyahat fiyatını gorebilir ve seçebilir ya da bakılırsabilirsiniz. Ödeme çeşidi olarak nakit ödeme ya da kredi kartını tercih edebilirsiniz”
sözlerini kullandı.