Tamer Karadağlı’dan yıllar daha sonra gelen itiraf

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Tamer Karadağlı’dan yıllar daha sonra gelen itiraf Tamer Karadağlı, 2003 yılında ‘Çocuklar Duymasın’daki partneri Pınar Altuğ’un ‘ihanet’ savlarının akabinde diziden ayrılmasıyla ilgili konuştu. Karadağlı, “Pınar’a ‘Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım’ dedim. O her vakit içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu lakin bu biçimdeki koşullar, televizyonculuk farklıydı” dedi.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan Karadağlı, genç meslektaşlarıyla ilgili tenkitlerde bulundu.

“BANA ÇOK İNANDIRICI GELMİYORLAR”

Tamer Karadağlı, “Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana fazlaca inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken ‘Bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar?’ hepsini düşünürüm. Artık dizilerde bütün kızlar neredeyse birebir bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor fakat kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiç birini o denli görmedim. O yüzden tahminen de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe hürmetle alakalı” dedi.

“PINAR’A DA SÖYLEDİM…”

Ünlü oyuncunun ‘Çocuklar Duymasın’daki partneri Pınar Altuğ, 2003 yılında ‘ihanet’ savları ortaya atılınca diziden ayrılmıştı.

O periyotla ilgili bir itirafta da bulunan Karadağlı, “Pınar’a da söylemiş oldum, ‘Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım’ dedim. O her vakit içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu fakat bu biçimdeki kaideler, televizyonculuk farklıydı” diye konuştu.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisi yayın hayatına 2002 yılında başladı… 464 kısım yayınlanan dizi 2019’da son kere ekrana geldi.

NE OLMUŞTU?

Pınar Altuğ’un eşi Umut Elçioğlu’nu Kocaeli’nde askerlik yaparken, Tony Teodoridis ile aldattığı sav edilmişti. Elçioğlu, askerde müsaadeye ayrılarak hiç kimseye haber vermeden meskenine gitmiş ve camdan kaçmaya çalışan Tony’yi gördüğünü öne sürmüştü.

Pınar Altuğ birinci evliliğini Umut Elçioğlu ile 27 yaşındayken yaptı, ikinci eşi Yağmur Ataca’’la evlendiğinde de 35 yaşındaydı.

çabucak sonrasında Tony Teodoridis, Pınar Altuğ’un kendisini de Can Tezal ile aldattığını itiraf ederek, “Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu’nun başına ne geldiyse, birebiri benim başıma da geldi. O ne hissettiyse birebiri ben de hissediyorum. Lakin ben Umut kadar hudutlu değilim. Zira ben evli değildim” demişti.