Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk, Bennu Gerede’nin oğluyla aşk yaşıyor

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk, Bennu Gerede’nin oğluyla aşk yaşıyor Tarkan’ın eski sevgilisi avukat Bilge Öztürk (43), fotoğrafçı-yazar Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya (21) ile aşk yaşadığını ilan etti.

yıllar evvel Tarkan ile yaşadığı aşkla tanınan avukat Bilge Öztürk (43), evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Yılın büyük bir kısmını Muğla Akyaka’da açtığı kite surf okulunda geçirdiğini ve Formula 1 yarışlarını izlemek için İstanbul’a geldiğini söylemiş oldu.

Öztürk, kite surf okulu ile ilgili “Akyaka’da maksadımız yavaş yavaş genç sportmenler yetiştirmek. Her yıl 35 bin kişi benim okulumdan geçiyor, öğrendiği vakit tekrar geliyor. Yeni öğrenmek isteyenler epey oluyor kısa müddette öğreniliyor. Muhakkak şeylerde aşikâr bir alım gücü gerekiyor lakin varlıklı sporu diyorlar lakin o denli değil. Birinci etapta bütün malzemeyi her şeyi biz sağlıyoruz öğrencilere” biçiminde konuştu.

43 yaşındaki Bilge Öztürk, aşk hayatı ile ilgili soruya da “Üç aydır Daren Gerede ile beraberyim. Mutluyuz” diye yanıt verdi.

Aşkını Instagram hesabından paylaştığı bu kare ile de ilan eden Öztürk’e kendinden 22 yaş küçük sevgilisinin annesi Bennu Gerede’den yorum geldi.

Bennu Gerede

Gerede, fotoğrafa; “yaşamımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren. Çok özel bir ruh, epeyce özel bir varlık ile tanışıp oğlan üstü bir beraberlik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi epey seviyorum ve İsmail Polat sen de benim için epey oldukça farklı bir yerdesin. Seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve oldukca” halinde yorum yaptı.