Trabzonspor – Antalyaspor maçı biletleri 26 saniyede tükendi

Gattuso

New member
Spor Toto Üstün Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 34’üncü haftasında 76 puana ulaşan Trabzonspor, 35’inci haftada oynayacağı erken şampiyonluk maçı da olan Fraport TAV Antalyaspor maçı biletlerini satışa çıkardı. Şampiyonluğu ilan etmek için 1 puana muhtaçlığı olan bordo mavili ekibin taraftarları saatler evvelce bilet gişesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Trabzonspor’da 40 bin 782 biletin, 27 bin 958 adeti kombine olarak daha önce satıldığı için Antalyapor müsabakasında konuk tribünü dahil 12 bin 824 bilet satışa açıldı. Gişelerden ve Passolig’den saat 13.00’te satışa açılan biletlerin tamamı 26.83 saniyede tükendi. Trabzonspor, taraftarların ağır ilgisiyle bu dönem en süratli bilet satışı gerçekleştiren grup oldu. En ucuzu 500 TL’den satılan biletler için sabahın erken saatlerinde ilçelerden gelerek bilet gişesinde kuyruğa giren vatandaşlar, gişe önünde izdiham oluşturdu.

“Herbiçimde 10 saniyede bitti”

Arkadaşları için bilet almaya çalıştığını söyleyen taraftar Gürkan Yayla, “İl haricinden ve yurt haricinden gelecekler olduğundan yoğunluk olacağı aşikardı. Vilayet haricinden arkadaşlarıma bilet alacaktım. İnternetten biletin satışa çıkma saatine 13.00 demişlerdi. 12.59’da sayfayı yenilediğimde bitmişti. Herbiçimde 10 saniye ortasında bitti, alamadım” dedi.

“Sakatlanabilirdim”

Bilet gişesine bilet almaya gelen Soner Atmaca ise “Biletler tükendi. Engelli olduğum için maniyle bileti alabildim. Engelli biletleri yalnızca gişelerde satılıyor, öteki yerden alamıyorum. Bilet gişesin itiş kakış olduğu için sakatlanabilirdim. bir daha de Trabzonspor için değer” diye konuştu.