Trabzonspor lideri Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor, bir yıldız üzere parlıyor

Gattuso

New member
Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, bugün bakıldığında Trabzonspor Kulübü‘nün ekonomik, idari ve sportif manada tepede yer aldığını, yalnızca Muhteşem Lig’deki puan durumuyla değil, finansal ve kamuoyundaki bedelleriyle de bir yıldız üzere parladığını belirtti.

Spor Toto Üstün Ligin birinci yarısını 46 puanla önder durumda tamamlayan bordo-mavililerde lider Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Mecmuası’ndaki yazısında, kulübün 78. olağan genel konseyinde kendisi ve idare heyetindeki arkadaşlarına teveccüh gösterip nazaranve getiren tüm delegelere teşekkür ederek, “Yeni yıla yeni bir idareyle giriyoruz. Fakat yeni bir idare anlayışımız ya da yeni bir prosedürümüz olmayacak. Bizleri bugüne kadar getiren tüm doğrularımızı daha da hakikat yapmaya çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Nisan 2018’den bugüne kadar uyguladığımız formları sürdürmeye devam edeceğiz.” tabirini kullandı.

Nisan 2018’den günümüze kadar daima birlikte hayli büyük kuvvetliklerin üstesinden geldiklerini vurgulayan Ağaoğlu, şu biçimde devam etti:

“Ekonomik, toplumsal yahut sportif kuvvetliklerin yanı sıra 2020 yılından beri yaşadığımız koronavirüs pandemisinin yarattığı olumsuz tesirlerin de üstesinden daima birlikte geldik. Ben ve idare şurası üyesi arkadaşlarımın büyük bir titizlikle uyguladığı ekonomik disiplinin yanı sıra sizlerin kulübümüze aidiyeti ve bu aidiyet sonucunda sağlamış olduğunuz katkılarla tüm dünyanın etkilendiği pandemi sürecinden en az hasarla çıkmayı başardık. Bugün baktığımızda Trabzonspor Kulübü Türkiye’nin ekonomik, idari ve sportif alanlarında tepede yer alıyor. Trabzonspor, yalnızca Üstün Lig’deki puan durumuyla değil, finansal ve kamuoyundaki bedelleriyle de bir yıldız üzere parlıyor. Umuyor ve diliyorum ki bu hoş tabloyu sürdüreceğiz, daha da ileriye taşıyacağız ve dönem sonunda daima birlikte hak ettiğimiz o memnunluğu yaşayacağız.”

Ağaoğlu, Muhteşem Lig’in çabucak hemen yarısını tamamladıklarına işaret ederek, şunları kaydetti:

“Bu süreçte teknik yöneticimiz Abdullah Avcı ve futbolcularımız başta olmak üzere tüm topluluğumuzun büyük özverisi, uğraşı, isteği ve sahiplenmesi kararı dönemin birinci yarısını başkan tamamladık. Bunu yine etmekte yarar görüyorum; sevgili Trabzonsporlular, dönemin çabucak hemen yarısını tamamladık. Önümüzde daha oynanmamış 19 maç var. Önümüzde günler, haftalar, aylar ve mevsimler var. Hepinizin heyecanlı, hepinizin sabırsız olduğunu biliyorum. Umuyorum ki tüm bu süreç tamamlandığında sabrettiğimiz ve büyük bir tutkuyla arzuladığımız o keyifli güne daima birlikte şahit olacağız.”