Trump, Taylor Swift'in olası Biden desteğinden şikayetçi

Joachim

Genel Mod
Global Mod
Eski Başkan Donald J. Trump, Pazar günü yaptığı açıklamada, sağın Taylor Swift'in siyasi tercihleri konusunda haftalarca süren çöküşünü daha da genişleterek, Bay Trump'ın yeniden seçilmesi için Başkan Biden'ı desteklemesinin “sadakatsizlik” olacağını ilan etti. sanatçıların şarkıları yayınlandığında telif ücreti toplaması çok daha kolaylaştı.

Trump, sosyal medya platformunda, Kongre tarafından her iki partinin neredeyse oybirliğiyle kabul edilen 2018 yasa tasarısına atıfta bulunarak, “Taylor Swift ve diğer tüm müzik sanatçıları için Müzik Modernizasyon Yasasını imzaladım ve bundan sorumluyum” diye yazdı. “Joe Biden, Taylor için hiçbir şey yapmadı ve asla yapmayacak. Ülkemizin tarihindeki en kötü ve en yozlaşmış başkan olan Sahtekar Joe Biden'ı desteklemesinin ve kendisine bu kadar çok para kazandıran adama sadakatsiz davranmasının imkânı yok.”

“Ayrıca, liberal olmasına ve muhtemelen bana katlanamamasına rağmen erkek arkadaşı Travis'ten hoşlanıyorum!” diye ekledi Bay Trump.

Bayan Swift ve yukarıda adı geçen erkek arkadaşı – Pazar günü Super Bowl'da oynayan Kansas City Chiefs için zorlu bir son olan Travis Kelce – Bayan Swift'in hayranlarını teşvik etmesinden bu yana aylardır sağcı komplo teorilerinin konusu oldu. on binlerce kişinin oy vermek için kaydolmasını zorunlu kıldı ve on binlerce kişi bunu yapmak zorunda kaldı ve Bay Kelce, insanları Kovid ve gribe karşı aşı olmaya çağıran bir Pfizer reklam kampanyasında yer aldığından beri.

Geçen ay yorumcuların sadece Bayan Swift'in Bay Biden'ı destekleyeceğini değil (kesin olmaktan uzak olsa da 2020'de bunu yaptığı göz önüne alındığında tamamen makul), aynı zamanda Shady liberal güçlerin kendilerinin ve Bay Kelce'nin şöhretini ürettiğini speküle etmesiyle teoriler mantar gibi çoğaldı. Demokratları ve aşıları desteklemek için romantizm.

Bayan Swift, Bay Biden başkan olmadan ve Bay Trump 2016'da aday olmadan çok önce herkesin tanıdığı bir isimdi.