Tuğba Özerk’ten sahneye alkollü çıktı argümanına karşılık: Kimsenin bilmediği bir rahatsızlığım var!

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Tuğba Özerk’ten sahneye alkollü çıktı argümanına karşılık: Kimsenin bilmediği bir rahatsızlığım var! Müzikçi Tuğba Özerk, yılbaşı gecesi sahneye sarhoş çıktığı savına karşılık verdi: “Kimsenin bilmediği bir rahatsızlığım var… Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekileceğim.”

Antalya’da yılbaşı gecesi lüks bir otelde dinleyiciler ile buluşan müzikçi Tuğba Özerk, sahnedeki dansı ve hareketleriyle dikkat çekti.

Kimi dinleyiciler toplumsal medyada imgeleri paylaşıp “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” savında bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Tuğba Özerk, istikrarını kaybedip vokalistiyle yere düştü. O anlar kameralara yansıdı.

“KABULLENEMEDİĞİM HASTALIKLA UĞRAŞ EDİYORUM”

Yaşanan olayın akabinde Tuğba Özerk sessizliğini bozdu. Uzun vakittir, ‘hipofiz tümörü’ ile uğraş ettiğini belirten Özerk, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Hakkımda iki gündür aralıksız süren toplumsal medyadaki linç teşebbüsüne karşılık cevap verme ve gelişen olaylar ve yansıyan imgelerin altına haksızlığa varan yorumlar hakkımdaki bir gerçeği herkesle paylaşma gerekliliğini mecburî hale getirmiştir. bir müddetdir çaba ettiğim, herkesle paylaşamadığım, hatta kendimin bile vakit zaman kabullenmekte zorlandığım ‘Hipofiz Bezi Makroadenomu’ tanısı konulan bir hastalıkla uğraş etmekteyim.”

“BİLİNÇ KAYBI YAŞIYORUM, RİSK ALTINDA BİR HAYATIM VAR”

“Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, bununla birlikte Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Eralp Başer’in nezareti altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu tümör niçiniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir ömrüm var. En yakınlarımın haricinde kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma niçinim ise; her insanın yayılan imajlar karşısında başlarındaki soru işaretlerini gidermek içindir. Ben bu mesleğe yıllarını vermiş, yorumculuğun haricinde söz-beste üreten bu ülkenin tanınan bir sanatçısıyım.”

“DİNLENMEK İÇİN KÖŞEME ÇEKİLİYORUM”

“İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken, bir taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı, bu hususa baş yoran, düşünen buna güç harcayan herkesten özür diliyorum. Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekiliyorum ve üretmeye de devam edeceğim. Yeni yılda en büyük dileğim, herkes için sağlıklı ve bol müzikli günler. Sevgiyle kalın…”

Tuğba Özerk’in açıklaması.