Turkish Cargo çeyrek asırdır kanser ilaçlarını taşıyor

JoKeR

Active member
Turkish Cargo, Türkiye ve dünyada nükleer tıp alanında, kanser hastalarının yüksek kalitede teşhis ve tedavi mamüllerine, kesintisiz bir biçimde ulaşmasında öncü rol oynuyor. Bayrak taşıyıcı hava kargo markası, Almanya, Kolombiya, Hindistan, Cezayir ve Tayvan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına kanser ve tümör tedavisinde kullanılan radyoaktif kanser teşhis ilaçlarını taşıyor. Sıhhat nakliyatında %8 pazar hissesine sahip olan ulusal marka, Eczacıbaşı-Monrol şirketi tarafınca gece saatlerinde üretilen ve yarı ömrü olan radyoaktif ilaçları, süratli ve inançlı bir biçimde taşıyarak kanser hastalarına umut oluyor.

Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Eserler Genel Müdürü Aydın Küçük; “Eczacıbaşı-Monrol olarak misyonumuz; yaşamsal hastalıkların teşhis ve tedavisinde öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla insan ömrüne kıymet katmaktır.

Türkiye’nin birinci *radyofarmasötik üreticisi ve 50’den çok ülkeye ihracat yapan bir kuruluş olarak, kanser tedavisinde nükleer tıp ilaç üreticileri içinde dünyada sayılı kuruluşlar içinde yer alıyoruz. Tüm bu başarılarımızı kuvvetli lojistik operasyonumuz yardımıyla, Avrupa’dan Afrika’ya, Amerika’dan Uzakdoğu’ya, dünyanın dört bir yanındaki hastalara ulaştırabiliyoruz. Bu kapsamda suratı, operasyon kalitesi, geniş ulaşım ağı ile Turkish Cargo, 1995 yılından bu yana en büyük destekçimizdir “dedi.

Turkish Cargo, üreticiye sunduğu imkânlarla Türkiye’de yerli üreticiler tarafınca üretilen medikal mamüllerin planlanandan daha kısa müddette hastalara teslim edilmesine ve ihracatçıların yeni ülkelere açılmasına değerli katkı sağlıyor. Geniş uçuş ağıyla ihracatçı taleplerine de rahatlıkla yanıt veren Turkish Cargo, ülke iktisadına katkısını ihracatçıya özel indirimlerini ve kampanyalarını artırarak sürdürüyor.

Özel Kargo Taşımalarındaki 30 Yıllık Tecrübesi ile İnsan ömrüne Dokunuyor

Turkish Cargo, ilaç ve ilaç eserleri taşımalarında operasyon kalitesi, özel taşıma formları ve alanında uzman gruplarıyla dünyanın 300’den çok noktasına sıhhat taşımaya devam ediyor. Gerekli alt yapıya sahip özel sıcaklık denetimi yapılan odalarda depolanan ilaçlar, uzman gruplar tarafınca koruma ediliyor. Ayrıyeten IATA CEIV (Bağımsız Denetleyiciler için Harikalık Merkezi) Pharma sertifikasına sahip olan Turkish Cargo, ilaç ve aşı taşımalarında global standartlarda tasarladığı ‘TK Pharma’ eseri ile en ülkü koşullarda soğuk zinciri koruyor. İlaç üreticileri, nakliye şirketleri, havaalanları, yer hizmetleri ve ülke otoriteleri ile görüşmelerini sürdüren başarılı marka, ultra dondurulmuş aralıkta olan (-70 ° C) taşımalarda kuru buz üzere özel soğutulmuş kaplar ve araçlar kullanılarak, ilaç ve aşı üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Turkish Cargo, Tanıtım Sinemaları İle Hava Kargonun Fırsatlarına Dikkat Çekiyor

Dünyanın rastgele bir ülkesinden gelen ithalat ve ihracat talebine rahatlıkla karşılık verebilen Turkish Cargo, “Ülkemizin Emeğini #GururlaTaşıyoruz” projesi kapsamında yayınladığı tanıtım sinemaları ile ülkemiz ihracatçılarıyla olan iş birliğini anlatıyor. Ulusal marka, geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu tanıtım sinemaları projesi ile ülke ihracatçısına sağladığı eşsiz pazar erişimi imkânlarının azami ölçüde kıymetlendirilmesi, hava kargonun efektif, yerinde ve makul fiyatlamalarla kullanılacağının daha yakından anlatılmasını amaçlıyor. Projenin birinci kademesinde Türk gül mamüllerinin hava kargo seyahatini anlatan Gülbirlik tanıtım sineması ve Türkiye’nin sıhhat ihracatının mevzu edildiği Eczacıbaşı-Monrol sineması yer alıyor. Ulusal marka, gelecek devirde Türkiye’nin kültür, teknoloji, sanayi alanındaki ihracatını anlatan tanıtım sinemalarıyla her alandaki ihracat iş birliğini anlatmayı hedefliyor.

*Radyofarmasötik; Hastalıkların teşhis ve tedavisinde kullanılan radyonüklid ve bileşikleridir.

Eczacıbaşı – Monrol tanıtım sineması indirme linki;

Eczacıbaşı-Monrol tanıtım sineması fotoğraf indirme linki;

Türk Hava Yolları A.O.

Basın Müşavirliği

Turkish Cargo Hakkında:

Dünyanın 127 ülkesinde, 96’sı direkt kargo destinasyonu olan 300’den çok noktaya hava kargo operasyonu düzenleyen Turkish Cargo, kıtaları birbirine bağlayan stratejik ehemmiyete sahip İstanbul merkezinde, 25’i direkt kargo olan 372 uçaktan oluşan filosuyla hizmet veriyor. Dünyanın en süratli büyüyen ve gelişen hava kargo markası olan Turkish Cargo, 2023 yılında en yeterli hava kargo markasından biri olmayı hedefliyor. Daha fazlası için; www.turkishcargo.com.tr