Vasilikten kurtulan Britney Spears hayranlarına teşekkür etti

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Vasilikten kurtulan Britney Spears hayranlarına teşekkür etti Britney Spears, kendi parasını ve arabasının anahtarlarını uzun bir süre daha sonra ele aldı ve vasilikten kurtulurken kendisine dayanak olan hayranlarına minnettarlığını söz etti. Spears, Instagram’da yayınladığı görüntüde hayatını kurtardıkları için hayranlarına teşekkür etti.

Britney Spears, geçen hafta 13 yıllık vasiliğinin kaldırılmasının akabinde yeni özgürlüğü hakkında konuştu. Pop yıldızı, şahsi ve finansal ömrünün biroldukca istikametini denetim eden tartışmalı yasal düzenlemenin sona ermesiyle banka kartı kullanmak ve kendi hesabına sahip olmak üzere şeyleri yapabilmenin heyecanını ve minnettarlığını lisana getirdi.

“13 yıldır vasiliğin sona ermesi için çalışıyorum. İçinde olmak istemediğim bir durumda olmak için nitekim uzun bir vakit. Bu yüzden her gün için minnettarım ve otomobilimin anahtarlarına sahip olduğum için, bağımsız olabildiğim ve bir bayan üzere hissedebildiğim için, ATM kartı sahibi olmak, birinci sefer nakit görmek… Bunlar küçük şeyler.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Britney Spears (@britneyspears)’in paylaştığı bir gönderi

Ayrıyeten hayranlarının önderlik ettiği #FreeBritney hareketine, kendi durumuna ışık tuttuğu ve babası ile mutabakata dahil olan avukatlar tarafınca tez edilen suistimal ve yolsuzluk argümanlarına ışık tuttuğu için teşekkür etti:

“Siz şahanesiniz. Sesim o kadar uzun mühlet kısıldı ve tehdit edildim ki konuşup bir şey söyleyemedim… Yüzde 100 ömrümü kurtardınız çocuklar.”

Spears, milyonlarca takipçisine “Umarım öyküm bir tesir yaratır ve bu yozlaşmış sistemde birtakım değişiklikler yaratır.”

Spears’ın 2008 yılında maliyesi, mesleği ve özel hayatı ile ilgili temel kararları alma haklarını elinden alınmıştı.

Vasilik, kendileri için karar veremeyen yaşlı yahut güçsüz beşerler için uygulanır, lakin Spears’ın davasında mahkemeler, başarılı bir mesleğe devam ederken bile müzikçi üzerinde süresiz bir vazilik sistemi kurdu. Spears, mutabakata senelerca şiddetle karşı çıkmıştı, lakin son aylarda Spears’ın mahkemede söz vermesine ve kendi seçeceği bir avukat tutmasına müsaade verildikten daha sonra, muahedeyi bitmiş oldurme uğraşları sürat kazandı.