Will Smith’ten açık bağ açıklaması: “Evlilik, hapishane üzere olmamalı”

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Will Smith’ten açık bağ açıklaması: “Evlilik, hapishane üzere olmamalı” Will Smith, Jada Pinkett Smith ile olan evliliğindeki iniş çıkışları anlattı. Ünlü aktör, eşiyle açık bir ilgileri olduğunu söylemiş oldu: “Evlilik bizim için bir hapishane olmamalı.”

Hollywood’un ünlü çiftlerinden Will Smith ve Jada Pinkett Smith sık sık alakaları ile gündeme gelirken nihayet Will Smith’ten hususla ilgili açıklama geldi.

53 yaşındaki aktör GQ’dan Wesley Lowery’ye 27 Eylül Pazartesi günü yayınlanan bir röportajda, “Jada hiç bir vakit klasik evliliğe inanmadı. Yani, benim büyüdüğümden epeyce farklı bir biçimde büyüdü” dedi. Will Smith, 1997’de evlendiği 50 yaşındaki Pinkett Smith ile olan alakasını samimi bir biçimde anlattı:

“her insanın kendi yolunu bulması gerektiği inancıyla birbirimize itimat ve özgürlük verdik. Evlilik bizim için bir hapishane olamaz. Bu yolu kimseye önermiyorum; fakat birbirimize verdiğimiz özgürlükler ve şartsız takviye bana nazaran aşkın en yüksek tarifi.”

İKİMİZ DE MUTSUZDUK

Will Smith, 2011’de evliliklerinde bir kırılma noktası yaşadıklarını da anlatıyor: “Evliliğimiz yürümedi. Artık rol yapamazdık. İkimiz de mutsuzduk ve açıkçası bir şeylerin değişmesi gerekiyordu.”

Aktör, eşinin Ağustos 2020’de August Alsina ile çıktığı ile ilgili yaptığı itirafa da değindi. Smith mevzuyla ilgili açık açık konuşmasa da yorumlarını genişletmedi, fakat yirmi yıldan fazla süren romantizmi boyunca başıboş kalan tek kişinin o olmadığını söylemiş oldu.

Pinkett Smith daha evvel, programında Smith ile orta verdikleri sırada 29 yaşındaki Alsina ile olan kısa bağından bahsetmişti.