Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe açıklaması: elbette bir gün buluşacağız

Gattuso

New member
Fenerbahçe ‘ye gelmek istediğini her fırsatta lisana getiren Yılmaz Vural “Haftada 10 defa trend topic oldum. elbette bir gün buluşacağız diye. 6 milyon görüntülenme almış. Niçin beni tercih etmiyorsunuz?” diyerek Ali Koç’a sitem etti.

Niçin beni tercih etmiyorsunuz?

Ekotürk TV’ye açıklamalarda bulunan Vural “İsmail Kartal benim canım ciğerim. Allah yolunu açık etsin. Başarılı olmasını isterim. Lakin belirtildiktan daha sonra diyorum ki ben de olabilirim. 1 haftada 10 defa trend topic oldum. elbette bir gün buluşacağız diye. 6 milyon görüntülenme almış. Niçin beni tercih etmiyorsunuz?

Alman Pasaportum da var

Şenol Güneş’ten daha sonra profesyonel lig maçına çıkan. Yabancı dilim var. İsmimiz Yılmaz Vural. Türk olmayayım mı? Alman pasaportum da var. 84 milyonda 1 tanesiniz. Bırakın da bu adamı ödüllendirin. Yok abi kendi gayretinle çaba ver. Üzülüyorum.

Halk beni Fenerbahçe’ye getirecek

Fenerbahçe ile elbette bir gün buluşacak mıyız? Evet. Halk getirecek beni. Niçin Türk antrenörü uluslarası boyutta yok? Kimi pazarlıyoruz da antrenörümüzü pazarladık? Lokal başarılarla olmaz. Fatih hocamız UEFA şampiyonluğuyla bunu başardı.”