Yunus Akgün, Galatasaray’a dönüyor

Gattuso

New member
Kadronun en formda isimlerinden Yunus Akgün ise Kasımpaşa maçındaki berbat futbolu unutturmak için Trabzonspor maçına âlâ hazırlandıklarını belirtti. Akgün, “Geçen maç taraftarımızı ve liderimiz üzdük. Aslında düzgün hazırlanmıştık maça. Lakin bunu alana yansıtamadık. Kasımpaşa son haftalarda formda bir ekip. Hocamız ‘Konsantre şayet olmazsanız bize külfet verebilir’ demişti o denli de oldu. Bu hafta Trabzonspor maçımız var. Bu maçı kazanıp geçen haftaki maçı unutturmak istiyoruz. Kadronun genel olarak tek bir gayesi var. O da 5 maçımızı kazanıp Avrupa’ya gitmek. Şuan Trabzonspor şampiyonluğu bekliyor. Bizde o maçı bekliyoruz, hazırlanıyoruz. Zira birinci maç Trabzon’da güzel oynamamıza karşın hak etmediğimiz bir skor almıştık. Bu maçı kazanmak için her şeyi yapacağım” sözlerini kullandı.

‘Galatasaray’a döneceğim’

Dönem sonu Galatasaray’a gideceğini de belirten Akgün, “Galatasaray’a döneceğim kontratım 2024’e kadar orada devam ediyor. Lakin şuanda onu epeyce düşünmüyorum. Zira şuanda tek gayemiz Adana Demirspor’u Avrupa’ya götürmek. Dönem bitince oturup konuşacağız. Her kadronun oyun sistemi farklı. Ben bu oyun sistemiyle Adana Demirspor’a tam uydum. Galatasaray’a gittiğimde oradaki hoca nasıl oynatacak, nasıl uyacağım goreceğiz. Trabzonspor maçını taraftarımızın takviyesiyle kazanmak için alanda olacağız” halinde konuştu.