Zeynep Avcı, Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ müziği ile çeyrek finalde!

Cicekciabla

Genel Mod
Global Mod
Zeynep Avcı, Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ müziği ile çeyrek finalde! Almanya’da yayınlanan ‘The Voice of Germany’ müsabakasında birinci tıpta söylemiş olduği ‘Yalan’ müziği ile büyük beğeni toplayan Türk yarışmacı Zeynep Avcı, Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ müziği ile bir sefer daha yarışa damga vurdu. Heyet üyelerini kendine hayran bırakan Avcı, çeyrek finale yükseldi.

Almanya’da ‘The Voice of Germany’de yarışan Türk kökenli Zeynep Avcı, kuvvetli sesi ve yorumlarıyla bir daha dinleyenleri mest etti.

Birinci cinste söylemiş olduği Tan Taşçı’nın ‘Yalan’ isimli müziği ile Almanya ve Türkiye’de büyük ses getiren Zeynep Avcı, yükseldiği bir üst cinste söylemiş olduği Türkçe müzikle bir daha büyük beğeni topladı.

Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ isimli müziğini seslendiren Avcı, heyet üyeleri ve izleyiciler tarafınca ayakta alkışlandı. Zeynep Avcı, kuvvetli yorumuyla çeyrek finale kaldı.

“BENİ ZEYNEP’İN KOÇU OLARAK TANIYORLAR”

Avcı’nın kadrosunda bulunduğu heyet üyesi Johannes Oerding, “Berlin’de bir dönerciden döner almak için içeri girdiğimde kimse, beni ben olduğum için tanımıyor, Zeynep’in koçu olarak tanıyor” dedi.

Johannes Oerding

Bir öteki heyet üyesi Sarah Connor ise “Zeynep, hakikaten de senin tepeye çıktığın bir ana şahitlik ettim. Aslında Türk müziği ile ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyordum. Eşimin en güzel arkadaşlarından Sedat Beyefendi yardımıyla Türk müziği konusunda bilgilendirildim. Fakat müziklerin kelamlarını anlamıyorum. Lakin buradaki her insanın de fark ettiği üzere müziklerde bahsedilen aşk acısını büyük bir muvaffakiyetle o kadar güzel yansıttın ki, seni burada seyretmek gerçekten olağanüstüydü. Ben İngilizce ve Almanca müzikler içinde bocalarken sen şarkını o denli bir sergiledin ki, buna inanabilmek fazlaca güç. Seni yeniden bakılırsabilmeyi katiyen hayli istiyorum. Mükemmelsin Zeynep” tabirlerini kullandı. (İHA)